1. Kupuj produkty

Stajesz się VIPem już w momencie pełnej rejestracji w naszym sklepie. Otrzymujesz wtedy od nas swój pierwszy - brązowy status.

 

Im więcej produktów kupujesz tym szybciej rośnie twój status VIP, co oznacza, że zyskujesz więcej!

 

Produkty w sklepie mają przypisaną ilość punktów które dostaniesz za ich zakup. Im wyższy status tym więcej punktów dostajesz. Dodatkowo punkty możesz wymieniać na nagrodu w naszym Sklepie VIP.

 

Punkty zdobywasz również za polecanie naszego sklepu znajomym. Za każdy zakup dokonany przez osoby, które poleciłeś dostaniesz ilość punktów równą podstawowej wartości punktowej produktu.

 

Aby sprawdzić informacje na temat twojego statusu oraz zdobytych punktów wystarczy tylko wejść będąc zalogowanym do Klubu VIP dostępnym w menu obok koszyka. Znajdziesz tam informacje nie tylko na temat swojego aktualnego statusu i punktów, lecz również to ile punktów potrzebujesz by zdobyć wyższy status.

2. Zbieraj punkty

Gdy już zdobędziesz wymaganą ilość punktów w miesiącu na odpowiedni status, wtedy automatycznie dostajesz wszystkie korzyści które dany status oferuje.

 

Twój status trwa do końca następnego miesiąca kalendarzowego. Na koniec miesiąca licznik punktów zdobytych w danych miesiącu zostaje wyzerowany, a ty zaczynasz kwalifikację od nowa posiadając status odpowiedni do punktów uzyskanych w miesiącu poprzednim.

 

Poniższa tabela pokazuje ilość wymaganych punktów oraz korzyści płynące ze wszystkich statusów.

 

   Brązowy   Srebrny     Złoty   
Mnożnik punktów VIP 100% 150% 200%
Ilość wymaganych
punktów w miesiącu
N/A 500 1500
3. Odbieraj nagrody

 

Gdy już uzyskałeś odpowiednią ilość punktów możesz wymieniać je produkty w naszym Sklepie VIP. Oferta sklepu VIP jest ciągle rozbudowywana.

 

Dodatkowo jeżeli posiadasz złoty status i chciałbyś kupić coś za punkty czego nie ma w ofercie Sklepu VIP skontaktuj się z nami a my dodamy specjalnie dla Ciebie nowy produkt do Sklepu VIP. Dzięki temu zawsze będziesz wiedział ile punktów potrzebujesz by dostać od nas swój wymarzony prezent.